ДИНО силиконска лажичка

399 ден

Бренд:  
Voli Baby

Возраст 4+ месеци, изработени од 100% силикон без штетни материјали, безбеден и мек за деца.
Погодно за микробранова, машина за садови и замрзнувач.

+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “ДИНО силиконска лажичка”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: 232 Категорија:
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории