Еднорог гел за капење

149 ден

Бренд:  
Hedera Vita

– Благ комплекс без сапун и алкалии, нежно ја чисти кожата без да ја суши
– Збогатена со масло од памук и протеини од млеко кои ја смируваат и заштитуваат чувствителната кожа од иритација

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Еднорог гел за капење”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: , ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории