Колаген гумени бонбони

699 ден

Гумени бонбони за џвакање во форма на срце со хидролизиран колаген.

  • Со вкус на лимон и портокал
  • За возрасни и деца над 11 години

Пакување: 30 гумени бонбони

Состав: хидролизиран колаген, глукозен сируп, шеќер, инулин, телешки желатин, вода, хумектант: сорбитол, гелираќки агенс: пектини, концентрат сок од јаболко, регулатор на киселост: лимонска киселина, палмино масло, концентриран сок од овошје и зеленчук (морков, јаболко, цвекло, рибизли), природна арома: портокал, лимон, L-аскорбинска киселина (витамин Ц), екстракт од портокал, карнауба восок, натриум L-аскорбат (витамин Ц), екстракт од рузмарин, бел и жолт восок, екстракт од лимон, екстракт од жалфија.

Употреба:

За возрасни и деца над 11 години се препорачува по 1 гумена бонбона за џвакање на ден.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  ... луѓе го гледаат ова во моментов

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Колаген гумени бонбони”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категорија: 
Кошничка
Желби
Неодамна прегледано
Категории