Колаген кафе

990 ден

Инстант кесички со хидролизиран колаген 2500 мг, со пријатен мирис и вкус на кафе и карамел, од кој се подготвува вкусен напиток без шеќер.

Пакување: 30 кесички во метална кутија

Употреба: 1-2 кесички дневно за возрасни.

Се раствара една кесичка во 200 мл течност, и се меша се додека содржината целосно не се раствори.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  ... луѓе го гледаат ова во моментов

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Колаген кафе”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категорија:  Таг: 
Кошничка
Желби
Неодамна прегледано
Категории