Колаген таблети со хијалуронска киселина

(1 Преглед на корисник)

990 ден

Совршена комбинација на хидролизиран колаген и хијалуронска киселина во само една таблета.

Пакување: 32 таблети

Состав: хидролизиран колаген, емулгатори (микрокристална целулоза, сорбитол, магнезиумови соли на масни киселини), хијалуронска киселина, l-аскорбинска киселина, цинк сулфат, против стврднување (силициум диоксид), бакар глуконат, д-биотин, натриум селенат.

Употреба: 1 таблета на ден, по оброк.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  ... луѓе го гледаат ова во моментов

Базирано на 1 оценки

5.00 Просечно
100%
0%
0%
0%
0%
Додади оценка

1 оценка за Колаген таблети со хијалуронска киселина

  1. acooglasi

    Super proizvod

SKU: Недефинирано Категорија:  Таг: 
Кошничка
Желби
Неодамна прегледано
Категории