Крема за лице за мрсна кожа и склоно на акни

349 ден

Брендови:  Anti-Spots
Hedera Vita

Целосно нежната формулација на кремот против акни Hedera Vita има лесна текстура, ја обезбедува потребната нега на кожата правејќи ја да изгледа рамномерно тонирано. Содржи полисахариди од квасец, алантоин и екстракт од камилица кои имаат благотворно дејство на кожата, додека витаминот Ф и маслото од чајно дрво помагаат во заштитата од создавање на митесери и флеки. Цинкот го намалува количеството на себум и прекумерната маснотија на кожата, а полисахаридот од семето од тамаринд, исто така познат како растителен еквивалент на хијалуронска киселина, екстракт од алое и екстракт од зелена мандарина прават кожата да изгледа хидрирана, кадифена и освежена. НАМЕНЕТ ЗА МРСНА КОЖА И КОЖА СО АКНИ.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Крема за лице за мрсна кожа и склоно на акни”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории