Крема за лице со витамин Ц SPF 15

499 ден

Брендови:  Anti-OX
Hedera Vita
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

ANTI-OX луксузниот крем против стареење е формулиран со специјално избрани состојки за намалување на знаците на стареење. Збогатен со стабилна форма на витамин Ц, кој е познат по своето антиоксидантно дејство и ублажување на хиперпигментацијата, кремот ја штити кожата на лицето од негативните ефекти на надворешната средина. Благодарение на природната хијалуронска киселина која ја задржува влажноста на кожата, кремот ја прави кожата на лицето освежена и мазна, додека појавата на фини линии и длабочината на брчките се намалуваат. Кремот содржи масло од малина и УВ филтри кои на кожата и’ обезбедуваат дополнителна заштита од УВ зрачење и придонесуваат за убавина и изедначување на тенот.

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Крема за лице со витамин Ц SPF 15”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категорија:
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории