Крема за раце со пумпа 1+1

149 ден

Бренд:  
Hedera Vita

Кремот за раце со маслиново масло и витамин Е и’ обезбедува на кожата интензивна нега и заштита од сушење. Збогатен со шеа путер, пантенол и кератин, ќе ја направи кожата мека и мазна на допир. Мирисната нота на лаванда ја остава кожата пријатно и дискретно миризлива и свежа во текот на целиот ден.

+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Крема за раце со пумпа 1+1”

Оценки

Сеуште нема оценки.

Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории