Лосион за тело Силвер

399 ден

Нежно, лесно млеко за тело со сребрено-светкав сјај збогатено со хумектанти кои ја одржуваат влажноста на кожата и ја оставаат мека и со атрактивен, елегантен сјај.

После туширање да се нанесе млекото за тело рамномерно на кожата.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Лосион за тело Силвер”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории