Тоник за чистење на сите типови кожа

189 ден

Брендови:  Anti-Spots
Hedera Vita

Тоникот Hedera Vita нежно ја чисти кожата, исфрлајќи ги нечистотиите и вишокот на себум од порите. Поради својот специфичен состав, збогатен со масло од јојоба и сончоглед и екстракт од алое, кои ја штитат кожата од сушење, како и екстракт од цвет од камилица, делуваат смирувачки на кожата.
Овој благ тоник е наменет за сите типови кожа, особено за кожа склона на акни.
ЕФЕКТ:
• Нежно ја чисти и храни кожата
• Порите се чистат и се помали
• Ја освежува кожата
• Се нанесува пред нанесување креми

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Тоник за чистење на сите типови кожа”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории