Шампон за мрсна коса

249 ден

Брендови:  Anti-Spots
Hedera Vita

Благ шампон за мрсна коса нежно и ефикасно ја чисти косата и скалпот од нечистотии и вишок на себум. Содржи природни состојки – екстракт од зелен чај и есенцијални масла од смрека, жалфија и чајно дрво, кои имаат антиоксидативно и освежувачко дејство на косата и скалпот. Збогатен со специјален комплекс кој содржи хијалуронска киселина за коса, благодарение на кој косата станува бујна, мазна и сјајна, а скалпот е негуван и заштитен од комбинираните ефекти. Шампонот може да се користи за секојдневно миење на косата.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Шампон за мрсна коса”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории