Серум за лице со витамин Ц и серум за околу очи

589 ден

Брендови:  Anti-OX
Hedera Vita

Специјално формулиран серум за лице со одбрани, високо концентрирани состојки интензивно ја негува кожата и ги ублажува знаците на стареење. Маслото од семки од малина и стабилната форма на витамин Ц се познати по нивното исклучително антиоксидативно дејство и ефикасно ја штитат кожата од негативните ефекти на надворешната средина. Екстрактите од грејпфрут и алое вера со хијалуронска киселина помагаат во одржување на влажноста на кожата. Серумот и дава на кожата на лицето младешки сјај, мекост и свежина, додека појавата на пигментацијата, фините линии и длабочината на брчките се намалуваат.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Серум за лице со витамин Ц и серум за околу очи”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категории: ,
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории