• Филтри
 • Подреди по
  ...
 • Аспиратор (пумпица) за нос 650 ден

  Аспиратор за нос, одобрен за употреба од ФДА со 3 резервни филтри.

  Патентираниот аспиратор за нос Носе Фрида е иновиран во Шведска и е број 1 аспиратор за темелно вадење на секрет од нос за новороденчиња и деца кои не го издувуваат носот темелно.

  Благодарение на филтерот целосно и безбедно за родителот со помош на цевче го аспирира наазалниот секрет. За поголема ефикасност може да се користи и солен раствор, како и капки или спреј за нос со диво оригано.

  Додај во кошница
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории