• Филтри
 • Подреди по
  ...
 • Vitalis Sports Cream 1,190 ден

  Sports cream е растителен антиревматик, ефикасен при реума, артритис, спортски повреди, болки во грбот, вкочанет врат, проблеми кај деловни луѓе кои подолго време поминуваат во канцеларија. Моментално ја ублажува болката!

  Уникатната комбинација од еукалиптус, нане, рузмарин и алое вера ќе ја вратат младоста на Вашите зглобови!

  Sports cream не само што ја ублажува болката туку ја и јакне ‘рскавицата и ја подобрува циркулацијата во самиот зглоб. Ги отстранува ревматските и спортските болки.

  Избери опции
 • Vitalis Venogel 1,190 ден

  Веногел е билен препарат во облик на гел. Содржи комбинација од природни состојки кои моментално ја отстрануваат болката, грчевите во нозете, го неутализираат чувството на тешки нозе и ја витализираат кожата.

  Уникатната Виталисова формула ги неутрализира проширените вени и испуканите капилари брзо, лесно и потполно природно!!!

  Веногел ја подобрува циркулацијата, ги зајакнува и тонизира ѕидовите на крвните садови, ги штити крвните садови од воспаление и ја негува кожата. Природен препарат на потполно билна основа против проширени вени и капилари. Моментално го елиминира чувството на уморни и отечени нозе!

  Билните супстанции ја витализираат кожата и ги намалуваат грчевите и пукањето на капиларите. Не остава траги на облеката, бидејќи е во облик на гел.

  Помогнете им на своите нозе!
  Вашите нозе ќе бидат убави, лесни и негувани.

  Избери опции
Кошничка
Желби
Неодамна прегледано
Категории