Органски чај од диво оригано

249 ден

Бренд: 
Probotalife

Probotalife-100% органски чај од диво оригано

100% природен и органски сертифициран чај и е добиен со мелење на надземните делови од ендемската билка Origanum minutiflorum која расте на над 2000 м надморска височина и се одликува со својата специфична, пријатна планинска арома.

Ефект на производот:
Чајна напивка која влијае благопријатно на целиот организам и може да се консумира и по неколку пати на ден.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  ... луѓе го гледаат ова во моментов

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Органски чај од диво оригано”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категорија:  Таг: 
Кошничка
Желби
Неодамна прегледано
Категории