Vitalis Venogel

990 ден

Бренд:  
Vitalis Doctor's Group

Веногел е билен препарат во облик на гел. Содржи комбинација од природни состојки кои моментално ја отстрануваат болката, грчевите во нозете, го неутализираат чувството на тешки нозе и ја витализираат кожата.

Уникатната Виталисова формула ги неутрализира проширените вени и испуканите капилари брзо, лесно и потполно природно!!!

Веногел ја подобрува циркулацијата, ги зајакнува и тонизира ѕидовите на крвните садови, ги штити крвните садови од воспаление и ја негува кожата. Природен препарат на потполно билна основа против проширени вени и капилари. Моментално го елиминира чувството на уморни и отечени нозе!

Билните супстанции ја витализираат кожата и ги намалуваат грчевите и пукањето на капиларите. Не остава траги на облеката, бидејќи е во облик на гел.

Помогнете им на своите нозе!
Вашите нозе ќе бидат убави, лесни и негувани.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Vitalis Venogel”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категорија:
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории