Vitalis Sports Cream

1,190 ден

Sports cream е растителен антиревматик, ефикасен при реума, артритис, спортски повреди, болки во грбот, вкочанет врат, проблеми кај деловни луѓе кои подолго време поминуваат во канцеларија. Моментално ја ублажува болката!

Уникатната комбинација од еукалиптус, нане, рузмарин и алое вера ќе ја вратат младоста на Вашите зглобови!

Sports cream не само што ја ублажува болката туку ја и јакне ‘рскавицата и ја подобрува циркулацијата во самиот зглоб. Ги отстранува ревматските и спортските болки.

  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
  ... луѓе го гледаат ова во моментов

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Vitalis Sports Cream”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категорија: 
Кошничка
Желби
Неодамна прегледано
Категории