Органско масло од диво оригано

699 ден

Бренд:  
Probotalife
  ПОБРЗАЈТЕ! Попустот завршува за:
+
  ... посетители го прегледуваат производот во моментов

  Share
  • Probotalife -100% органско масло од диво оригано

Поради високиот процент на карвакрол традиционално се користи за пиење, топла инхалација и мачкање на кожа.

Одлично против:

  • Синузити
  • Есенски алергии
  • Настинки и вируси
  • Грипови и бактерии
  • Ефикасно ги отстранува бактериите (ешерихија коли, стафилококи, стрептококи, листерија)

Базирано на 0 оценки

0.00 Просечно
0%
0%
0%
0%
0%
Биди првиот што ќе остави оценка за “Органско масло од диво оригано”

Оценки

Сеуште нема оценки.

SKU: Недефинирано Категорија: Таг:
Затвори Кошничка
Затвори Желби
Неодамна прегледани Затвори
Затвори

Затвори
Навигација
Категории